Pimaş Kamera Tamir Servisi

Pimaş Kamera Tamir Servisi

Pimaş kamera tamir servisini arayarak sorunlu cihazınızın tamirini ve bakımını yaptırabilirsiniz. Pimaş borular zamanla tıkanmaya başlayabilir. Bu tıkanmanın birçok sebebi vardır. Tıkanıklık oluşmaya başlayan pimaşlarda kamera ile pimaş içi görüntüleme yapılarak sorunun asıl kaynağı tespit edilir. Banyo pimaşları, pis su gider pimaşları, mutfak pimaşları, boruların içine atılan ya da yanlışlıkla kaçan birçok yabancı cisim yüzünden tıkanabilir. Kamera ile pimaş tıkanıklığı açma hizmeti ile tıkanıklık kısa sürede ve kırılıp dökülmeden gerçekleştirilmektedir.

Pimaşlar, boruların birleşme aşamasında mühendislerin yapmış olduğu hatalardan, kullanıcı hatalarından, içine atılan ıslak mendil, erimeyen kağıtlar ya da saçlardan dolayı tıkanır ve taşmalara neden olabilir. Pimaş tıkanıklığı açmak için artık günümüzde kırıp dökmeye gerek kalmadan teknolojik cihazlarla bu işlem yapılmaktadır. Pimaş tıkanıklığı açma işleminde kullanılan ses cihazları ve görüntüleme aletleri, ustalara oldukça kolaylık sağlamaktadır. Kameralı sistemlerde bulunan LED aydınlatma ile karanlıkta da tespit yapma imkanı bulunmaktadır.

Pimaş kamera arızaları nelerdir?

• Pimaş kamera içine sıvı sızıntısı olabilir.
• Cihaz, sert bir darbe almış olabilir.
• Kamera görüntü sistemi arızalanmış olabilir.

Kullanımı çok kolay olan Rothenberger gözlem kamera ve detektörü ile tesisat, plastik ve beton borular, fosseptik çukurlarında oluşan sorunları tespit edebilirsiniz. Kesin derinlik tespiti ve noktasal tespit yaparak problemi çözme imkanı bulabilirsiniz. Bakımı ve onarımı yapılmayan cihazlar, zamanla arızalanmalara sebebiyet verebilir. Böyle zamanlarda eğer çözülmesi zor problemlerle karşılaşıldığında pimaş kamera bakım ve teknik servisi arayarak cihazınızın bakım ve tamirini yaptırabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın