Rothenberger Kamera Tamiri

Rothenberger Kamera Tamiri

Rothenberger kamera tamiri için servisimizin deneyimli ve profesyonel ekibinden yararlanabilirsiniz. Kanal ve boru gözlem kameraları, tıkanmış kanal ve boruların tespiti için önemli cihazlardır. Doğru aparatlar kullanılarak kanal e boruların temizliği için gerekli muayene ve tespit yapılarak problem çözümlenir.

Gözlem kamerası ile hangi avantajlar sağlanır?

•  Rothenberger gözlem kamerasında görüntü işleme 10.4 renkli dokunmatik ekran ile yapılır.
• Görüntü, video ve görüntü düzenleme direk olarak kayıt anında yapılır.
• Boru ve kanal çapına göre makara değişikliği yapılabilir.
• Wifi üzerinden canlı görüntü aktarımı sağlanır.
• Yerçekimi sensörü bulunan kamera kafası ile resim düzeltme imkanı vardır.
• Veriler, hızlı veri yazma ve hasar resimlerinin belirlenmesi çok kolaydır.

Rothenberger renkli boru TV kontrol kamerası, Ø 25-300 mm’ye kadar olan kanal ve borularda görüntüleme yapabilir. Dijital metre sayacı ve kamera kafası sayesinde mesafe doğru şekilde belirlenir. Tüm veriler isterseniz diz üstü isterseniz masa üstü bilgisayarlara kolaylıkla aktarılabilir.

Rothenberger boru gözlem kamera aksesuarları içinde Ø 100-200 mm’lik borularda bakış açışını yakalamak için fırça setleri vardır. Bunun yanında boru içinde kamera kafasının rahat ortalanması için rehber kafa, yedek piller ve 30 m ve üzeri için tekerlekli rehber kafa bulunur. Ancak bazen bu çok özellikli cihazlar arızalanabilir. Kamera kafasının bozulması, kamera kafasında nemlenme, görüntünün bozuk olması ya da karanlık, parlak çıkması gibi sorunlar olabilir. Böyle bir durumda vakit kaybetmeden Rothenberger kamera tamir servisimiz ile iletişime geçerek cihazlarınızın bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 6 Ortalama: 4]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın