Su Kaçağı Bulan Makine Tamir Servisi

Su Kaçağı Bulan Makine Tamir Servisi

Su kaçağı bulan makine tamir servisini çağırarak cihazınızın bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz. Su kaçağı bulma konusunda günümüz tesisatçıları artık profesyonel cihaz ve aletlerden yararlanmaktadır. Çin malı makineler kullanmak yerine profesyonelliği ile tesisatçıların eli kolu olan Ridgid, Rothenberger  su kaçağı bulan makineleri tercih etmektedirler.

Rothenberger Roleak Aqua Plus cihazı ile su hatlarındaki akustik sızıntı yerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Sonda ucu yardımı ile boru sesleri algılanmakta ve ölçülen ses düzeyi, aynı anda kamerada gösterilmektedir.

Su kaçağı bulan cihazlar hangi özelliklere sahiptir?

• Rothenberger akustik dinleme cihazı ile soru boru hatlarını akustik olarak dinleyerek kolayca kaçak tespitini yapabilirsiniz.
• Ridgid kanal/boru görüntüleme cihazının kamerası sayesinde kanal hatlarını kolayca görüntüleyebilir ve sorunun ana kaynağını bularak sorunları giderebilirsiniz.
• Ulaşılması zor alanlarda Ridgid Micro Ca-300 dijital muayene ve gözlem kamerası kullanarak fotoğraf ve video çekebilirsiniz.
• Rothenberger kaçak tespit gözlem kamerası ile video ve fotoğraf kaydı alabilir, termal özelliği ile doğru analiz imkanını yakalayabilirsiniz.

Ev ve işyerlerinde oluşan su kaçağı sorunları artık çok daha profesyonel cihazlarla kırıp dökme işlemi yapılmadan gerçekleştirilmektedir. Profesyonel hizmet almak isteyen kişiler, robotik cihazlar ve teknolojik aletlerle hizmet veren firmalardan yararlanmalıdır. Kullanılan bu profesyonel cihazlar, dikkatsiz kullanım, darbeye maruz kalma, kameranın bozulması, ekranın kayması, parlak ya da koyu görüntünün alınması gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Böyle bir durumda yetkili servis elemanları aranarak cihaz bakım ve onarıma alınmalıdır.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 8 Ortalama: 3.9]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın