Ridgid Kamerasının Kafa Tamirleri

Ridgid Kamerasının Kafa Tamirleri

Ridgid kamerasının kafa tamirleri firmamızın yetkili servisinde titizlik içinde gerçekleştirilir. Bakır boru içinde oluşan çapak kontrolünün en iyi yapıldığı 6 mm’lik kamera başlığı ile boru içindeki tıkanıklık rahatlıkla tespit edilebilmektedir. Kablo uzunluğu 0,9 m olan kamera ile istendiğinde uzatma kablosu ile 9 metreye mesafeye kadar uzatma imkanına sahip kamera su geçirmezlik özelliği ile de idealdir. Ridgid kamera kafası ve kablo yanlış şekilde takıldığında arızalara yol açabilir.

Ridgid kanal/boru görüntüleme kameraları tamiri noktasal tespit sondası yardımı ile boru ve kanallardaki tıkanıklığı görüntülemenize yardımcı olur. 8.3 mm esnek kablo çapı ve 22 mm kamer kafa ölçüsü ile 20 m itme kablo uzunluğuna sahip kamera ile tuvaletleri S kıvrımları ve P tipi dirseklerin olduğu dar dirseklerde görüntüleme işlemlerini mükemmel yapmanıza yardımcı olur.

Ridgid muayene ve gözlem kamerası tamircisi televizyona ya da monitöre bağlanma özelliğine sahiptir. LED parlaklık ayarının yapılması, kamera kafası ve kablosunun incelenecek boşluğa doğru şekilde yerleştirilmesi gerekir. Görüntü 180 derecelik artışla saatin ters yönünde döndürülebilir. Bu tür işlemler sırasında LED ayarının bozuk olması, televizyona ya da monitöre bağlarken yanlış işlemlerin yapılması ya da görüntüde herhangi bir bozukluğun olması kameranın arızalanması anlamına gelir. Böyle bir durumda Ridgid kamera kafası tamir eden teknik servisimiz ile iletişime geçerek cihazınızın bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 7 Ortalama: 3.6]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın