Rems Kamera Tamiri

Rems Kamera Tamiri

Rems kamera tamiri ve bakımı için profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Telsiz teknik özelliği bulunan Rems kameralı endoskop ile boşluklarda, kanal ve borularda ulaşılması en zor yerlerde maliyeti minimum düzeyde denetleme ve hasar tespiti yapılmaktadır. Ses ve kayıt alma özelliği bulunan cihaz, kablolu kullanım ve akülü kullanıma uygun yapılmıştır.

Kamera aksesuarları nelerdir?

• Ø 9 mm renkli kamera
• 640×480 pixele sahiptir.
• Beyaz LED’ler karartılabilmektedir.
• Fixed-Focus fonksiyonu bulunur.
• 1 m şekillendirilen itme kablosuna sahiptir.

Rems kamera arızaları içinde en çok kontrol ünitesinin ya da akıllı telefon ya da tablet pc ekranında resmin olmaması gelir. Bunun sebebi kamera kablo setinin doğru şekilde monte edilememesi, telsiz erişim mesafesinin aşılması, telsiz bağlantısının arızalı olması ya da elektrikli aletin bozulmasıdır. Bir başka arıza sebebi ise kameranın hareket ettirilememesi ve klavyenin kullanılmasına rağmen hiçbir şekilde görüntünün değişmemesidir. Bunun sebebi akıllı telefon ya da tablet pcnin ekranının hareket etmemesidir. Kamera arızalarından biri de resim ya da videonun çekilememesidir. Bunun sebebi ise MicroSD kartın takılı olmaması ya da MicroSD kartın bozuk olmasıdır.

Rems kamera periyodik bakım yapılırken cihazın muhakkak elektrikten çekilmiş olması gerekir. Tamir ve bakım çalışmaları yapılırken belli bir periyodun izlenmesi gerekir. Elektrikli alet düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Plastik parçalarının cihaza özel temizlik malzemeleriyle temizlenmesi gerekir. Bakımı gelmiş, arızalanmış cihazlarınız için Rems kamera tamir ve servisimizi arayarak teknik ekibimiz ile iletişime geçmelisiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 4 Ortalama: 3.8]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın