Pis Su Kamerası Tamircisi

Pis Su Kamerası Tamircisi

Pis su kamerası tamircisi çağırarak atık gider su borusunu temizletebilirsiniz. Eskiden kırıp dökülerek yapılan tıkanıklık açma hizmeti artık günümüzde kamera ile boru içini görüntüleme yapılarak atık su borusu görüntülenmekte ve pis su borusu video kaydı ile gider borusundaki problemler çözülebilmektedir. Rothenberger boru kamerası hizmeti ile alt yapı sistemlerinin bakımı ve temizliği çok daha rahat ve kolay yapılabilmektedir. Bir şehir için alt yapı oldukça önemlidir. Alt yapı sistemlerinde özellikle su kanalları, atık su kanallarının büyük önemi vardır.

Görüntüleme cihazları ile neler yapılabilir?

• Pimaş boru içinde oluşan kırık ve çatlak noktalar kolaylıkla görüntülenebilir.
• Pis su gider borularındaki tıkanıklık sebebi tespit edilerek asıl sorunlu bölge bulunur.
• Pis su gider borusu güzergahını tespit etmek için görüntüleme cihazı kullanılır.
• Vericili kamera ve detektör sayesinde boru içindeki çatlak ya da kırık bölge nokta atışı ile tespit edilmektedir.

Pis su kamerası nasıl çalışır?

Ülkemizde sıklıkla tercih edilen Ridgid ve Rothenberger pis su kamerası ile pis su borularının geçtiği rota rahatlıkla bulunmaktadır. Kamerada bir verici bulunmaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta borunun geçtiği rotayı izlemek için ayrıca bir cihazın daha olmasıdır. Boru içine gönderilen kameranın verici sinyalini alacak ve takibini yapacak detektör gereklidir. Hem kameradaki verici hem de detektör sayesinde problemli yer tespit edilerek problem çözümlenmektedir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 4 Ortalama: 4.3]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın