Kamera Satış

Kamera Satış

Kamera satış işlemleri için deneyimli ve uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kanal, kanalizasyon ve boruların temizliği, bakımı, onarımı oldukça önemlidir. Bir şehrin altyapısını oluşturan kanalizasyonlar, çeşitli sebeplerden dolayı tıkanır. Ağaç kökleri, sel suları, binalardan kanallara atılan sert cisimler ya da erimeyen cisimler zamanla kanal ve kanalizasyonları tıkamaya başlar. Tıkanan bu boru, kanal ve kanalizasyonlar Ridgid, Rothenberger ve Rems gibi cihazlarla rahatlıkla bakım, onarım ve temizliği yapılmaktadır.

Muayene kameralarının özellikleri nelerdir?

Muayene kamerası karanlık ortamlarda da rahatlıkla görüntü alınabilen, sızıntı ve tıkanıklık sebebini görüntüleyen cihazlardır.
• Kullanılan LEDler sayesinde görüntü çok daha iyi alınır.
• Erişimi zor olan boşluk ve alanlarda en iyi performansı verir.
• Endüstriyel kullanım için de oldukça ideal olan bu kameralar 60×60 piksel IR görüntüsü ile en iyi görüntüyü verir.
• Kamera kafasında bulunan otomatik aydınlatmalı LED ışıklar sayesinde video ve fotoğraf görüntüsü yakalanır ve SD kart belleğine sorunsuz aktarılır.

Muayene kamera fiyatları oldukça maliyetlidir. Kanal, kanalizasyon ve borularda ulaşılması en zor alanların rahatlıkla görüntülenebilmesi için bu cihazlar kullanılmaktadır. Maliyetinin yüksek olmasından dolayı ikinci el kamera satışı bulunmaktadır. İkinci el kamera satışı için konusunda uzman ve deneyimli ekibimizden yararlanabilirsiniz. Ekibimiz sizin için en uygun olan cihazı bütçenize uygun fiyatlarla satışını yapmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bütçenize uygun cihaza sahip olmak için ekibimiz ile iletişime geçmektir.

 

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 19 Ortalama: 2.9]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın