Rothenberger Kanal Açma Makinesi Tamiri

Rothenberger Kanal Açma Makinesi Tamiri

Rothenberger kanal açma makinesi tamiri için firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kanal açma makinelerinde çok fazla sıkıntı yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak pis su kamerasında içine sıvı sızıntısının olması, kamera yazılımının bozulması, görüntünün kayma ya da karanlık, çok parlak çıkma gibi problemlerini yaşayabilirsiniz. Böyle bir durumda kanal açma makinesi teknik servisini aramalısınız. Teknik servisimizi arayarak alacağınız profesyonel hizmet ile cihazınızın hem bakımını hem de onarımını yaptırabilirsiniz.

Kanal açma makineleri nelerdir?

• El aletleri (tuvalet spiralleri, yakalama çengeli, yassı kanal açma spirali, el tipi kanal açma aletleri)
• Portatif kanal açma makineleri
• Tamburlu kanal açma makineleri
• Tambursuz kanal açma makineleri
• Su jetleri

Rothenberger spiralli kanal açma makinesi, 16/22 mm spiral ve 60 m servis alanında hastane ve kamu tesislerinde monitör ile iç ve dış alanlarda kullanılabilir. Çapı 16 mm spiraller ile 50 metreye kadar çalışılabilirken, çapı 22 mm olan spiraller ile 60 metreye kadar çalışma imkanı vardır. Rothenberger spiralli kanal açıcı ile ana hatları ve ev bağlantılarını temizleme imkanı bulabilirsiniz. Diğer yandan spiralli modellerde önemli olan hangi hat ve tıkanıklıklara göre spiralin kullanılması gerektiğidir. Spiral bağlantısının sağlam ve güvenli olup olmadığı önemlidir. Kanal açma makinelerinde, spiralli modellerinde yanlış spiral bağlantısı ve yanlış spiralin kullanılması da arızalara yol açar. Bu yüzden hangi problemler için hangi spiral ve aparatların kullanılması gerektiği bilinmelidir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 15 Ortalama: 2.9]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın