Ridgid Kamera Tamiri

Ridgid Kamera Tamiri

Ridgid kamera tamiri için gerekli olan en hızlı, etkin ve profesyonel hizmeti veriyoruz. Ridgid gözlem kameraları, temel ve kısa mesafeli muayene işlemleri için sabit 17 mm su geçirmeyen görüntüleyici kafasına sahiptir. Elde kolaylıkla taşınabilir. Renkli, LCD ekrana sahip olan Ridgid el tipi dijital muayene kamerası, en yüksek görüntü kalitesine sahiptir. 4 ultra parlak LED ışığa sahip olan kameranın alüminyumdan 17 mm’lik görüntüleyici kafası vardır. Tüm bunların yanında video çıkış özelliği ile harici cihazlara aktarım yapmak oldukça kolaydır.

Ridgid kameraların özellikleri nelerdir?

• Anlık görüntü ve video paylaşımı yapılabilir.
• Wifi ve bluetooth özellikleri vardır.
• Ulaşması en zor alanları görüntüleyerek fotoğraf ve video çekilebilir.
• Hem pil hem de adaptör ile çalışabilir.

Ridgid dijital el tipi gözlem kamera kablo uzatması sayesinde ulaşılması en zor noktalara kolaylıkla ulaşılabilir. Kıvrılarak görüntülenmesi zor yerlere gönderilen kablo sayesinde sıkıntılı bölgedeki tüm problemler görüntülenerek fotoğrafı çekilebilir ya da videosu çekilebilir.

Ridgid kanal ve boru gözlem kameraları işlem sırasında nemlenmesi, su sızması, sert darbe alması ya da kamera kafasının bozulması gibi arızalar çıkarabilir. Bu tür arızalarla uğraşmak istemiyor ve cihazlarınızın düzenli bakımını yaptırarak daha fazla performans göstermesini istiyorsanız Ridgid kamera tamir ve bakım servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Böylece zamanında yaptırılan bakım ve onarım sayesinde cihazlarınız daha randımanlı çalışacaklardır.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 9 Ortalama: 4.1]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın