Ridgid Kamera Ekran Tamirleri

Ridgid Kamera Ekran Tamirleri

Ridgid kamera ekran tamirleri için yetkili servisler vakit geçirmeden aranmalı cihazın bakım ve onarımı yaptırılmalıdır. Kanal ve kanalizasyon, atık su gider borularının temizlik ve bakımında profesyonel cihazlar kullanılmaktadır. Ridgid kameralı görüntüleme sistemlerinin yanında Rothenberger, Rems görüntüleme cihazları da kullanılmaktadır. Ancak maliyeti daha düşük olmasını isteyen bazı tesisatçılar ise Çin malı görüntüleme cihazlarını kullanmayı tercih etmektedir.

Kanal görüntüleme ve hat tespit ekipmanları nelerdir?

• Standart ve mini otomatik görüntüleme makineleri ve monitörleri
• Kanal görüntüleme kameraları
• Hat tespit detektörleri
• Tesisat tespit detektörleri
• Kanal temizleme ekipmanları
• Tamburlu ve tambursuz makineler
• Su jetleri

Kamera sistemleri nasıl çalışır? Arıza tamir servisi

Kanal görüntüleme kameraları tamircisi seçimi doğru şekilde yapıldıktan sonra paslanmaz çelik kamera kafası ve yay grubu tıkalı kanal, kanalizasyon ya da boru içine gönderilir. Karanlıkta da rahatlıkla görülebilecek şekilde LED ışıklandırmaya sahip olan kameralar uzatma kablolarıyla uzatılabilme özelliğine sahip kamera ucu ile en ulaşılamayan yerlere de ulaşma imkanı sağlamaktadır. Bükme, kıvrılma işlemleriyle rahatlıkla kanal, kanalizasyon ve boru içindeki problemler ekrana yansıtılarak tıkanıklığın asıl sebebi ve yeri tespit edilir. Tespit edilen tıkanıklık ile birlikte kanal, kanalizasyon, boru temizleme ekipmanlarından sorunun cinsine göre başlık seçilerek temizleme ve bakım işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Kanal görüntüleme kameraları, çeşitli sebepler yüzünden arızalanabilir. Sert darbe alabilir, iyi korunmamış olabilir, içine sıvı sızıntısı olabilir. Bunun yanında ekran görüntüsünde kaymalar, şeritler halinde çizgiler, görüntüde çok karanlık ya da çok parlaklık olması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda kamera ekranı tamir eden servisi arayabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 6 Ortalama: 4.3]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın