Micro Explorer Ekran Tamiri

Micro Explorer Ekran Tamiri

Micro Explorer ekran tamiri ustası ile iletişime geçerek arızalı ekranınızın bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz. Ridgid el tipi video inceleme kameraları ulaşılması zor, dar alanlarda problemi hemen tespit eder. Ridgid Micro Explorer dijital denetim sistemi ile jpeg dijital fotoğrafları ya da AVI videolarını güvenli şekilde dijital karta aktararak problemin çözümünü de daha kolay bulabilirsiniz.

Ridgid el tipi video kamera arızaları arasında malzeme ve işçilik kusurlarının yanında, yanlış kullanım, normal aşınma süresi, yıpranma süresi ile oluşan arızalar oluşabilir. Sert darbe almış ya da yazılımdan dolayı kamera görüntüsünde çeşitli arızalar oluşabilir.

Micro Explorer ekran özellikleri nelerdir?

• En ulaşılması zor alanlarda görüntü tazeliği sağlar.
• Dahili bellek ya da SD kart ile kayıt yapabilirsiniz.
• Micro Explorer ile kaydırma, yakınlaştırma, kendi kendini düzeltme, düşük ışık görüşü gibi birçok alanda kontrolü sağlama imkanı verir.
• Kamera 0,7 inçtir ve 3 feet’e kadar gider. Eğer kamera için daha uzun mesafe isteniyorsa feet uzatma parçası kullanma imkanı sunar.

Micro Explorer ile 4 saat kesintisiz çalışma süresi kazanırsınız. Şarj edilebilir lityum iyon pil ile çalışan Micro Explorer kameralarda oluşabilecek arızalar için Micro Explorer ekran tamiri yapan teknik servis ile iletişime geçmelisiniz. Cihazınızdan daha fazla performans almak ve ömrünü uzatmak için bakımını ve onarımını yetkili servislere yaptırmanız gerekmektedir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın