Kanalizasyon Kamerası Teknik Servisi

Kanalizasyon Kamerası Teknik Servisi

Kanalizasyon kamerası teknik servisine ihtiyaç duyduğunuzda firmamızın konusunda uzman kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz. Kanalizasyon altyapı sistemi oldukça önemlidir. Çeşitli sebeplerden dolayı tıkanan kanalizasyon hatlarının belirli zamanlarda temizlenmesi ve bakımının yapılması gerekir. Kanal görüntüleme teşhis ve tespiti için çeşitli cihazlar kullanılmaktadır. Ancak çoğu zaman maliyetten kaçınan tesisatçılar Çin malı kanalizasyon kamerası kullanmaktadır. Daha profesyonel hizmet vermek isteyen tesisatçılar ise Ridgid kanalizasyon kamerası ya da Rothenberger kanalizasyon kamerası kullanmaktadır. Sektörde sağlamlık, kullanım kolaylığı ve işlevsellik adına profesyonel kanalizasyon kamerası tercih edilmelidir.

Kanalizasyon teşhis ve tespit cihazları nelerdir?

• El tipi gözlem makineleri
• Kanal ve kanalizasyon video görüntüleme sistemleri
• Tesisat tespit detektörleri
• Hat tespit detektörleri
• Test ve ölçümlendirme cihazları

Rems elektrikli boru temizleme makineleri ile boşluklar, kanallar, borular telsiz tekniği ile teşhis ve tespit edilerek sorun giderilmektedir. Rems kameralı görüntüleme ile renkli LCD ekrana bağlı kontrol ünitesi kullanılarak temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Bu tür profesyonel görüntüleme cihazlarının çeşitli arızalar göstermesi normaldir. Darbe almaları, kameraya su sızması, yazılımın bozulması, kameraya gelen görüntünün karanlık ya da daha parlak çıkması, görüntünün sürekli kayması, cihazın ses kaydı ve görüntü kaydını yapmaması gibi problemler çıkarabilir. Böyle bir durumda yapılması gereken tek şey vakit geçirmeden tamir ve bakımının yaptırılmasıdır. Bunun için yetkili teknik servisi aramalı ve cihazın ömrünü ve performansı artırılmalıdır.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın