Kanalizasyon Kamerası Kablo Tamirleri

Kanalizasyon Kamerası Kablo Tamirleri

Kanalizasyon kamerası kablo tamirleri için yetkili servislere başvurmalısınız. Yetkili servislere çok fazla başvurmak istemiyorsanız Çin malı cihazlar yerine daha profesyonel hizmet veren daha dayanıklı Ridgid, Rothenberger, Rems ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kanalizasyon alt yapısı bir şehir için oldukça önemlidir. Temiz tutulması, tıkanıklıkların giderilmesi gerekir. Kanalizasyon tıkanıklıklarının sebepleri ağaç kökleri, sel sularıyla kanalizasyona taşınan pislikler, bina atık su giderlerinden atılan ıslak mendil, yabancı cisimler, banyo giderlerine kaçan saç, kıl, tüy gibi maddeler, mutfak giderine dökülen yağ ve yemek artıkları kanalizasyon hatlarını zamanla tıkamaya başlar.

Kanal, boru görüntüleme sistemleri boru çap ve kablo uzunlukları ve arızaları

• Kanal ve boru görüntüleme sistemlerinde boru çapı 40-200 mm, kablo uzunluğu 30-61 metredir.
• Kanal ve boru görüntüleme sistemleri boru çapı 50-300 mm, kablo uzunluğu 61-99 metredir.
• Kanal ve boru görüntüleme sistemleri boru çapı 40-150 mm, kablo uzunluğu 30 metredir.
• El tipi gözlem kameralarında kamera çapı 17 mm, kablo uzunluğu 0.9 metredir.
• El tipi gözlem kameralarında kamera çapı 17 mm, kablo uzunluğu 0.9-9 metredir.

Kanal, kanalizasyon, boru hatlarında tüm problemleri dijital olarak yönetebilir, ihtiyacınıza uygun el tipi ölçüm cihazları ile hem iç hem de dış mekanda LCD arka aydınlatmalı ekran özelliği ile sorunu tespit ederek giderme yoluna gidebilirsiniz. Arızalanmış kanalizasyon kamerası kablo tamiri için ise kanalizasyon kamerası kablo tamiri yapan servisi aramalısınız.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 5 Ortalama: 2.2]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın