Kanal Kamerası Tamir Servisi

Kanal Kamerası Tamir Servisi

Kanal kamerası tamir servisini arayarak arızalanmış kanal kameranızın bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz. Kanal açma, günümüzde artık teknolojinin de ilerlemesiyle birlikte çok kolay ve sağlıklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle inşaat alanlarında paslanmaz malzemeden üretilen çelik borular, bakır, alüminyum ve PVC borular için Rems yuvarlamalı kanal açma cihazını kullanabilirsiniz. Yuvarlama yöntemi ile kanal açma en çok tesisat döşemeleri, sprinkler sistemler, büyük kalorifer tesisatları, şantiyeler, tamirhaneler, sanayi ve madencilik alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Boru ve kanal temizleme yöntemleri nelerdir?

• Kameralı endoskop
• Elektrikli boru temizleme
• Emişli ve basınçlı temizleme aletleri
• Elektrikli boru temizleme
• Elle ve elektrik tahrikli boru temizleme

Kameralı endoskop ile ulaşılması zor yerler olan boşluklar, kanal ve borular hasar tespiti yapılarak onarım yapılır. Telsiz tekniğine sahip kameralı endoskop microSD kart üzerine resim ve video kaydı alarak sorunu hemen görmenizi sağlar. Kameralı elektronik denetleme sistemi ile boru temizleme çalışmaları yapılır ya da yeni döşenmiş tesisatlar ve onarımı yapılmış tesisatlarda denetim aşamasında kullanır.

Kanal kamerası arızaları nelerdir?

Kanal kamerası bazen dikkatsizlikten bazen de yoğun kullanımdan dolayı sorun çıkarabilir. Kamera görüntülerinde şeritler geçiyor olabilir. Parazitli görüntüler alınabilir. Görüntülerde aşırı parlaklık görülebilir. Parlaklığın yanında görüntüler ya çok karanlık çıkabilir ya da kamerada hiç görüntü olmayabilir. Böyle bir durumda kanal kamerası arızası için konusunda uzman ve yetkili kişilere başvurmanız gerekmektedir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın