Kanal Görüntüleme Tamir Servisi

Kanal Görüntüleme Tamir Servisi

Kanal görüntüleme tamir servisi olarak bakımı gelmiş, arızalanmış kanal görüntüleme cihazlarınızın tamir ve bakımını yapıyoruz. Kanal görüntüleme cihazlarında genellikle meydana gelen arızalar arasında kamera arızalarından olan görüntünün kayması, video çekimi yaparken ses kaydının alınamaması, görüntüde kaymaların oluşması, görüntüde çok parlaklık ya da çok karanlık görüntü elde edilmesi gibi sorunlardır. Daha ucuz maliyetli olduğundan dolayı Çin malı cihazların arızalanma süreleri diğer profesyonel cihazlara göre daha kolaydır. Bu yüzden profesyonel hizmet vermek için Ridgid, Rothenberger, Rems gibi cihazların kullanımı tercih edilmelidir.

Kanal ve kanalizasyon görüntüleme sistemleri nelerdir?

• Monitörler ve kayıt cihazları
• Tamburlu ve tambursuz makineler
• Kameralar

Ridgid dijital kayıt monitörleri wifi özelliğine sahiptir. Kanal görüntüleme işlemlerini İOS ve Android cihazlarda görüntüleyebilir, kaydedebilirsiniz. Ridgid standart kamera ve kendinden otomatik görüntü düzeltme işlevine sahiptir. Geniş boru çapı kapasitesi ile geniş görüntüleme ihtiyacına cevap verir. 40 mm’ye 150 mm arası hatlarda görüntü almak için 25 mm kendinden ayarlı kamera kafası ve sondası bulunan 30 m uzunluğunda itme kablosuna sahip Ridgid kamera sistemi ile kanal görüntülemeyi daha kolay ve pratik yapabilirsiniz.

Kanal görüntüleme tamir servisinde neler yapılır?

Kanal görüntüleme tamir servisine arızalanmış, bakımı gelmiş cihazlarını getirerek bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz. Kanal görüntüleme cihazlarında genellikle kameralarda görüntü kayması, şeritler, görüntüde parlaklık ya da hiç görüntü alamama gibi problem yaşanabilir. Bu yüzden teknik servisin aranarak cihazın bakım ve onarımının yaptırılması gerekir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın