Fisher Su Kaçak Cihazı Tamir Servisi

Fisher Su Kaçak Cihazı Tamir Servisi

Fisher su kaçak cihazı tamir servisimizden arızalı cihazlarınız için teknik yardım alabilirsiniz. Su kaçağı tespit cihazları ortamdaki sızıntı seslerini, gürültü filtreleme özelliği ile kaçak ses yalıtımı ve sızıntının kaynağını gösteren cihazlardır. Borularda sıvı sızıntılarını algılayarak net sesi geliştirilmiş kulaklığa vererek tespiti kolaylaştırır.

Fisher su kaçağı tespit cihazı ile bina içinde ve dışında ortamda filtreleme özelliği ile görüntü elemesi yaparak kolay dinleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Şehir şebekesinde meydana gelen su kayıpları ve su kaçaklarını bulmak için ultrasonik ses detektörü kullanabilirsiniz. Altyapıda meydana gelen su kayıp ve kaçaklarındaki arızaları, çarpan su, şelaleşen su ya da kaynayan su gibi sesleri tanıyarak frekansa çeviren ses detektörü ile su kaçaklarını daha kolay tespit edebilirsiniz.

Su kaçağı tespit cihazı özellikleri nelerdir?

• Arızayı kolayca tespit edebilmek için geniş ve dar bant sistemi kullanır.
• Borularda oluşan su kaçaklarını noktasal olarak tespit eder.
• PVC, metal aspas, pik gibi boru çeşitleri fark etmeden boru çapına uygun sızıntı yeri tespiti yapar.
• Yüksek kalite kulaklık sayesinde dış ortam seslerinden etkilenmeden sızıntının frekansını ekrana verir.

Su kaçağı tespit cihazı arızaları arasında dokunmatik duş ve dijital gösterge sisteminin arızası gelir. Bunun yanında kulaklığın arızalanma riski vardır. Arızaların daha çabuk ve sağlıklı şekilde çözümlenebilmesi için su kaçağı cihazı tamir eden usta ile iletişime geçilmelidir.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 7 Ortalama: 1.9]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın