Boru Kamerası Tamir Eden Servis

Boru Kamerası Tamir Eden Servis

Boru kamerası tamir eden servisimize, Rothenberger ve Ridgid cihazlarınızın tamir ve bakımını yaptırabilirsiniz. Atık su borularının temizlenmesi, için kameralı sistemlerin kullanılması çok daha avantajlıdır. Renkli ekranı ile kanal ve boru gözlem cihazları ile tıkanmış boru ve kanalların tıkanıklık sebeplerini tespit ederek temizliğini yapabilirsiniz.

Rothenberger boru kamerası ile su sıçramasına olanak vermeden yüksek kalitede çözünürlük sayesinde boruların kontrolü tek cihazla rahatlıkla yapılabilmektedir. Kalitesi yüksek piksel çözünürlüğü sayesinde sorunu daha kolay tespit imkanına kavuşursunuz. Rothenberger kanal detektörü ile tesisatlar, plastik ve beton borular, fosseptik çukurları, noktasal tespit ve derinlik tespiti yapılarak sorun çözümlenmektedir.

Boru kamerası özellikleri nelerdir?

• Paslanmaz çelik ve yüksek çözünürlükte kamera kafası
• Led aydınlatma ayarı
• Şebeke elektriği ve pil ile çalışma özelliğine sahiptir.
• Laptop, masa üstü bilgisayar ve VCR üzerinden detaylı veri dokümantasyonu sağlanır.

Boru tıkanıklıklarında çeşitli spiraller kullanılır. Düz matkap, topuzlu matkap, huni matkap, çatal kesme kafası, kepçe kafalı matkap kullanılarak tıkanıklık sorununa göre çözüm üretilmektedir. Boru kameraları uzun süreli kullanım ve bakımının yapılmaması sonucunda çeşitli arızalar çıkarabilir. Bu arızalar led aydınlatma ayarının bozulması, şebeke elektriğinde ya da pilli kullanımda oluşabilecek arızalar, veri dokümantasyonu sağlanırken veri aktarımında yaşanan sorunlar olabilir. Böyle bir durumda boru kamerası tamir bakım servisini arayarak cihazınızın bakım ve tamirini yaptırabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın