Belediye Kanal Görüntüleme Kamerası Tamiri

Belediye Kanal Görüntüleme Kamerası Tamiri

Belediye kanal görüntüleme kamerası tamiri yaptırarak arızalı görüntüleme kameranızın onarım ve bakımını yaptırabilirsiniz. Günümüzde profesyonel tesisatçılar, daha verimli iş yapabilmek için Ridgid kanal açma ürünlerini kullanmaktadır. Tamburlu ve tambursuz kanal açma makineleri, portatif kanal açma makinelerini kullanan profesyonel tesisatçılar Rothenberger ve Rems kanal görüntüleme kamerası kullanarak daha fazla performans almaktadır. Artık Çin malı ürünler yerine kullanılan profesyonel kanal ve boru görüntüleme kameraları ile boru ve kanalların içindeki tüm sorunlar daha kolay tespit edilerek giderilmektedir.

Kanal temizleme ekipmanları nelerdir?

• Kanal görüntüleme ekipmanları
• Hat (kablo ve boru) tespit ekipmanları
• El tipi kanal açma
• Klozet spiralleri
• Portatif kanal açma spiralleri
• Tamburlu ve tambursuz makineler
• Su jetleri

Kanal temizleme makineleri doğru şekilde seçilmelidir. Portatif kanal açma makineleri, tamburlu ve tambursuz kanal açma makineleri, su jetleri hepsinin kendine göre ayrı görevleri vardır ve kullanım alanları farklıdır. Su jetleri hem elektrikli hem de gazlı çalışma modellerine sahipken kanal hatları boyunca çamuru, sabunu ve yağ tıkanıklıklarını esnek hortumu sayesinde giderir. Hortum geriye çekildikçe hattın içinde bulunan tıkanıklıkları yıkar ve kanalın temizliği gerçekleştirilmiş olur.

Tamburlu kanal görüntüleme makineleri bağımsız olup hızlı ve kolay kullanımı sayesinde tercih edilmektedir. Tüm spiral tambur gövdesinde bulunur ve tek seferde temizliği gerçekleştirmiş olur. Tamburlu makineler her iki el içinde kullanıma uygun olduğu için kullanım kolaylığı vardır.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın