Atık Su Borularını Görüntüleyen Kamera Tamircisi

Atık Su Borularını Görüntüleyen Kamera Tamircisi

Atık su borularını görüntüleyen kamera tamircisi ilk olarak atık su boruları içindeki sorunu kullandığı elektronik cihazlarla tespit eder. Kanal ve boru görüntüleme monitör ve kayıt cihazları sayesinde sorunlu bölge tespit edilerek tıkanıklık giderilir. Ridgid el tipi gözlem kameraları sayesinde boru içindeki sorunların tespiti daha da kolaylaşmakta ve bakım ve temizlik işlemi daha rahat yapılabilmektedir.

El tipi gözlem kamerası nerelerde kullanılır?

• Patlamış hidrolik borular
• Tesisat ya da parça muayenesi kalite tespiti
• Çatlak eşanjör
• Atık su borularının görüntülenmesi
• Ulaşılması zor boşluklarda rahatlıkla kullanılabilir.
• El tipi gözlem kameraları, bükülebilir 90 cm kablo ucuna takılmış kamera ve ışığa sahiptir. Erişilmesi zor bölgelerde bükerek ya da kıvırarak görüntü alınabilir.

Atık su boruları görüntüleme işlemi nasıl yapılır?

Tıkanmış atık su borularında meydana gelen kaçakları kamera ile tespit etmek için kamera bilgisayara usb girişinden bağlanır ve boru içine gönderilir. Dijital ortamda kayda alınan görüntüler ekrana yansıtılarak atık su borularının tıkanıklık sorunu tespit edilmiş olur.

Çok fonksiyonlu kamera boru gözlem sistemi teknolojisi ile noktasal tespit yapılarak tüm denetimler gerçekleştirilmektedir. İç ve dış tesisatta rahatlıkla kullanılabilen kamera sistemleri kamera ve yer belirleme sistemi ile çok yönlü kullanıma uygundur. Wifi teknolojisiyle veri aktarımı kolaylıkla yapılabilmektedir. Kontrol edilen boru ve kanallar içinde oluşan hasarlar ve tıkanıklıklar tespit edilerek tıkanıklık temizleme işlemi gerçekleştirilir.

Kullanılan bu elektronik cihazların bakımının yapılması sağlıklı çalışmaları açısından önemlidir. Bu yüzden teknik servis hizmeti alarak cihazların bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Okuyucu Puanımız
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın